| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
JCB 8 adet model bulundu | 1 CX 4 RM 3 CX 4 RM CP 3CX 4CN 4CT ROBOT ROBOT 150 ROBOT 165 | |
|
JOHNSTON SWEEPERS 1 adet model bulundu | C 50 | |
|
SCHMIDT 2 adet model bulundu | SWINGO 200 SWINGO 225 | |
|
ZETOR 13 adet model bulundu | 10541 PROXIMA PLUS 3321 VISION 3341 VISION 4341 VISION 5321 VISION 5341 VISION 6421 VISION 7320 MAJOR 7340 7340 MAJOR 8541 PROXIMA 8541 PROXIMA PLUS 9541 PROXIMA PLUS |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 291mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 279mm |
| Outer Diameter | 155mm |
| Inner Diameter | 88mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Bolt Hole Diameter | 15mm |