| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 78.83 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 028.76 ₺ + KDV |
| 4 834.51 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 223.01 ₺ + KDV |
| 3 867.61 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.433 kg |
| Hacim | 0.03134 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 419mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 413mm |
| Outer Diameter | 246mm |
| Inner Diameter | 125.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |