| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 25.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 368.77 ₺ + KDV |
| 1 642.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 095.02 ₺ + KDV |
| 1 314.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.26 kg |
| Hacim | 0.00363 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | FENDT F345200090010 |
| Length | 283.5mm |
| Outer Diameter | 70.1mm |
| Inner Diameter | 50mm |