| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
MERCEDES-UNIMOG 18 adet model bulundu | U 1000 U 120 U 1250 U 1300 U 1300 L U 1350 L U 1400/A U 1450 U 150 U 1500 U 1550 U 1550 L U 1600/A U 1650 U 1650 L U 1700 U 1750 U 95 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 229.7mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 217mm |
| Outer Diameter | 266mm |
| Inner Diameter | 133mm |
| Bolt Hole Diameter | 10mm |