| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 50.27 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 675.27 ₺ + KDV |
| 3 210.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 140.22 ₺ + KDV |
| 2 568.26 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.18841 kg |
| Hacim | 0.01796 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Length | 397.5mm |
| Outer Diameter | 162.5mm |
| Inner Diameter | 134mm |
| Flow Direction | Standard |