| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BLASTRAC 3 adet model bulundu | 1-15 DS BDC 654 BDC 854 | |
|
FURUKAWA 2 adet model bulundu | HCR-C180R HCR-C300 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 406mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | COOPERS AEK2234 |
| Length | 406mm |
| Outer Diameter | 201mm |
| Inner Diameter | 90mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Bolt Hole Diameter | 17mm |