| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 164.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 419.35 ₺ + KDV |
| 10 103.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 735.48 ₺ + KDV |
| 8 082.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.39 kg |
| Hacim | 0.02989 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 64mm |
| Overall Length | 346mm |
| Outer Diameter | 151mm |
| Inlet Size | 2 BSP/G |