| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 96.60 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 140.87 ₺ + KDV |
| 6 169.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 112.69 ₺ + KDV |
| 4 935.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.53 kg |
| Hacim | 0.01894 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 314mm |
| Outer Diameter | 110mm |
| Inlet Size | 1 BSP/G |