| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.12 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 050.41 ₺ + KDV |
| 2 460.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 640.33 ₺ + KDV |
| 1 968.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.74 kg |
| Hacim | 0.0025 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 228mm |
| Outer Diameter | 100mm |
| Inner Diameter | 59mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 27micron |