| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | F |
| Primary Application | ORENSTEIN & KOPPEL 1425534 |
| Length | 152mm |
| Outer Diameter | 46mm |
| Inner Diameter | 18mm |
| Flow Direction | Standard |
| Collapse Burst | 210.1bar |
| Efficiency Beta 2 | 45micron |
| Mesh Rating | 45micron |