| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 365.33 EUR |
| Ürün Fiyatı | 18 670.88 ₺ + KDV |
| 22 405.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 936.71 ₺ + KDV |
| 17 924.05 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 5.89216 kg |
| Hacim | 0.09962 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 352.9mm |
| Outer Diameter | 420.9mm |
| Flow Direction | Straight |
| Media Brand | PowerCore |