| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 17.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 893.35 ₺ + KDV |
| 1 072.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 714.68 ₺ + KDV |
| 857.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.19 kg |
| Hacim | 0.00172 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | DEUTZ 12851312 |
| Length | 225mm |
| Width | 135mm |
| Height | 41mm |