P618941
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
3 602.33 ₺ + KDV
4 322.80 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 67.69 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 602.33 ₺ + KDV |
| | 4 322.80 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 881.87 ₺ + KDV |
| | 3 458.24 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.36 kg |
| Hacim | 0.03449 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | VOLKSWAGEN 2S0129620 |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 263.1mm |
| Inner Diameter | 148.6mm |
| Flow Direction | Standard |