| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 175.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 973.86 ₺ + KDV |
| 10 768.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 179.09 ₺ + KDV |
| 8 614.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.35868 kg |
| Hacim | 0.08216 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Special |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 98.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 746mm |
| Width | 162mm |
| Height | 695mm |