P614563
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
3 874.04 ₺ + KDV
4 648.85 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 75.12 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 874.04 ₺ + KDV |
| 4 648.85 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 099.23 ₺ + KDV |
| 3 719.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.85973 kg |
| Hacim | 0.0231 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 441.96mm |
| Outer Diameter | 198.12mm |
| Inner Diameter | 111.76mm |















