| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
LIEBHERR 1 adet model bulundu | T282 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 743mm |
| Outer Diameter | 451mm |
| Inner Diameter | 291mm |