| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 130.44 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 666.38 ₺ + KDV |
| 7 999.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 333.11 ₺ + KDV |
| 6 399.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.03697 kg |
| Hacim | 0.07743 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | SSG |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 696mm |
| Outer Diameter | 295mm |
| Inner Diameter | 236mm |