| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 114.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 092.41 ₺ + KDV |
| 7 310.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 873.93 ₺ + KDV |
| 5 848.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.47627 kg |
| Hacim | 0.00478 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Brand | Spiracle |
| Price Type | F |
| Length | 193mm |
| Outer Diameter | 129mm |
| Inner Diameter | 54mm |