| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 347.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 17 784.69 ₺ + KDV |
| 21 341.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 227.75 ₺ + KDV |
| 17 073.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Hacim | 0.0001 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 291mm |
| Outer Diameter | 173.6mm |
| Inner Diameter | 117.6mm |
| Flange Diameter | 240mm |