P573234
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
43 170.19 ₺ + KDV
51 804.23 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 844.56 EUR |
| Ürün Fiyatı | 43 170.19 ₺ + KDV |
| 51 804.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 34 536.15 ₺ + KDV |
| 41 443.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 9.13988 kg |
| Hacim | 0.05158 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 918mm |
| Outer Diameter | 171.45mm |
| Inner Diameter | 95.76mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |















