| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 232.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 893.60 ₺ + KDV |
| 14 272.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 9 514.88 ₺ + KDV |
| 11 417.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.0478 kg |
| Hacim | 0.0075 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 527.8mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 79mm |
| Inner Diameter | 62.9mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 8micron |
| Seal Material | Viton |