| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 174.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 943.20 ₺ + KDV |
| 10 731.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 154.56 ₺ + KDV |
| 8 585.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.71214 kg |
| Hacim | 0.00405 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 357.6mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 79mm |
| Inner Diameter | 62.9mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Viton |