P571367
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
10 258.18 ₺ + KDV
12 309.82 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 200.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 258.18 ₺ + KDV |
| | 12 309.82 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 206.54 ₺ + KDV |
| | 9 847.85 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.00488 kg |
| Hacim | 0.01152 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 400mm |
| Price Type | FH |
| Length | 388.37mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 72mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |