P569532
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
7 364.91 ₺ + KDV
8 837.89 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 142.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 364.91 ₺ + KDV |
| 8 837.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 891.93 ₺ + KDV |
| 7 070.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.97312 kg |
| Hacim | 0.01255 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose, Water Absorbent |
| Price Type | FH |
| Length | 457.2mm |
| Outer Diameter | 152.4mm |
| Inner Diameter | 65.9mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 10micron |















