P567093
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
5 333.52 ₺ + KDV
6 400.22 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 104.36 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 333.52 ₺ + KDV |
| 6 400.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 266.81 ₺ + KDV |
| 5 120.17 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.49442 kg |
| Hacim | 0.00208 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 141.2mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 84.2mm |
| Inner Diameter | 47.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 20.7bar |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |















