| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
KOMATSU FOREST 8 adet model bulundu | 828 836 838 860 862 TD 901 902 902 H | |
|
LIEBHERR 4 adet model bulundu | LTM 1045-1 LTM1025 LTM1030/2 LTM1040/1 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 93.2mm |
| Outer Diameter | 47.75mm |
| Inner Diameter | 25.48mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 31bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |