| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BRAUD & FAUCHEUX 3 adet model bulundu | 2420 2520 2620 | |
|
COMACCHIO 9 adet model bulundu | GEO 205 GEO 305 MC 235 MC 4 D MC 400 MC 450 MC 6 MC 600 MC 8 | |
|
FAUN GRUES 4 adet model bulundu | ATF 220 G5 ATF 65 ATF 90 G4 ATG 90-4 | |
|
FUNDEX 2 adet model bulundu | F 3500 POWER PACK F 3500 | |
|
KLEEMANN REINER 9 adet model bulundu | MC 120 MOBICAT MF 14 D 3 MR 100 R MR 122 Z MR 132 R MRB 122 Z MRB 1522 MS 17 Z3 R 1224 E | |
|
SPRINGER 1 adet model bulundu | GRPE HYD | |
|
TADANO 2 adet model bulundu | ATF 110G-5 ATF 90 G4 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 194.7mm |
| Outer Diameter | 94.5mm |
| Inner Diameter | 48.3mm |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Gasket ID | 47.22mm |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3.45bar |
| Efficiency Beta 1000 | 25micron |