| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 163.28 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 689.45 ₺ + KDV |
| 10 427.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 951.56 ₺ + KDV |
| 8 341.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.36078 kg |
| Hacim | 0.00807 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 210mm |
| Outer Diameter | 152.7mm |
| Inner Diameter | 72.9mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 69mm |
| Gasket ID | 93mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 200 | 9micron |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Viton |