P566670
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
7 109.48 ₺ + KDV
8 531.38 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 139.11 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 109.48 ₺ + KDV |
| | 8 531.38 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 687.58 ₺ + KDV |
| | 6 825.10 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.37648 kg |
| Hacim | 0.0024 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 173.5mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 68.40mm |
| Inner Diameter | 32.92mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 31bar |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |
| Seal Material | Viton |