P566461
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
11 148.46 ₺ + KDV
13 378.15 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 218.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 148.46 ₺ + KDV |
| 13 378.15 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 918.77 ₺ + KDV |
| 10 702.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.56245 kg |
| Hacim | 0.00222 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 208.7mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 78.7mm |
| Inner Diameter | 37.8mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 8micron |
| Seal Material | Nitrile |















