P566399
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
5 162.16 ₺ + KDV
6 194.59 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 97.00 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 162.16 ₺ + KDV |
| | 6 194.59 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 129.72 ₺ + KDV |
| | 4 955.66 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.23133 kg |
| Hacim | 0.0009 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 205.5mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 50mm |
| Inner Diameter | 24.1mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Viton |