| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
AHLMANN 1 adet model bulundu | AS 700 | |
|
BOSCHUNG 5 adet model bulundu | IMSSE IMSSL IMSSN E29050 DFS IMSW09 SI STA SL | |
|
CASE 4 adet model bulundu | 988 PLUS JX 1060 V JX 1070 V/N JX 1075 V/N | |
|
CLAAS 6 adet model bulundu | NEXOS 210 F NEXOS 220 F NEXOS 220 VE NEXOS 220 VL NEXOS 230 F NEXOS 240 F | |
|
CMC 4 adet model bulundu | PLA 210 PLA 212 TB 200 TB 240 | |
|
DIEBOLT 1 adet model bulundu | D 30.85 | |
|
EJC 1 adet model bulundu | FLEXITRAC TJ | |
|
EPSILON 3 adet model bulundu | 18 20 21 | |
|
FIAT 4 adet model bulundu | TL 100 TL 70 TL 80 TL 90 | |
|
GSR 10 adet model bulundu | 159 TL 160 T 169 T E 148 T E 169 TR E 179 T S 120 T S 130 T S 160 T T 200 | |
|
HOLDER 2 adet model bulundu | C 9.78 H C 9700 H | |
|
IMER 1 adet model bulundu | 19 B | |
|
JOHN DEERE 10 adet model bulundu | 5075 GF 5075 GN 5080GF 5085 GL 5090 G F/V 5090G 5090GF 5090GH 5105 GF 5105 GN | |
|
JONSERED 5 adet model bulundu | 15 T 1800 EB 1052 EB 1072 EK 313-501 S | |
|
KOCKUM 2 adet model bulundu | 82-55 82-65 | |
|
LANDINI 6 adet model bulundu | 65 V VIGNETO T3 75 V VIGNETO T3 75 V/S VIGNETO NEW T2 80 V VIGNETO T3 80 V/S VIGNETO NEW T2 85 V/S VIGNETO NEW T2 | |
|
MAC CORMICK 6 adet model bulundu | V 65 T3 V 75 T3 V 80 T3 V/S NEW 75 T2 V/S NEW 80 T2 V/S NEW 85 T2 | |
|
MOREAU 1 adet model bulundu | LECTRA V2 | |
|
MULLER HYDRAULIQUE 1 adet model bulundu | MJ 201 | |
|
MULTITEL 23 adet model bulundu | 145 ALU 160 ALU DS 160 ALU HYBRID 162 AW DS HX 195 HX 200 MJ 201 MJ 226 MJE 250 MT 162-DS MT 182 DS MT 202 DS MT 204 EX MT 222 A2 MT 240 EX MTE 270 EX MX 130 MX 170 MX 200 MX 210 MX 225 MX 235 MX 250 | |
|
NORCAR-LOGSET 7 adet model bulundu | 480 F 490 F 490 H 500 H 504 F 504 H 506 H | |
|
OIL&STEEL 1 adet model bulundu | SCORPION 130 T | |
|
OREC 3 adet model bulundu | HR 650 HR 801 HRH 801 | |
|
PATRUUNA 1 adet model bulundu | 12 PLUS | |
|
PICHON 1 adet model bulundu | M 1855 | |
|
PTC 1 adet model bulundu | PVE 2316 | |
|
SIFOR 1 adet model bulundu | 614 B | |
|
SKIDSTER 1 adet model bulundu | MINI CHARGEUR | |
|
TIMBERJACK 1 adet model bulundu | 82-65 | |
|
V2V MY VANDEL 1 adet model bulundu | ROCK | |
|
WIRTGEN 2 adet model bulundu | SF 500 CV W 500 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 117.3mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 50mm |
| Inner Diameter | 24.1mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 25micron |
| Seal Material | Viton |