P566221
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
6 836.06 ₺ + KDV
8 203.27 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 133.76 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 836.06 ₺ + KDV |
| 8 203.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 468.85 ₺ + KDV |
| 6 562.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.91172 kg |
| Hacim | 0.0045 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 426.5mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 78.84mm |
| Inner Diameter | 41.15mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 20bar |
| Series | HPK04, W620 |
| Efficiency Beta 1000 | 8micron |
| Seal Material | Viton |















