| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ATLAS COPCO 1 adet model bulundu | ROC 810 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 327.8mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 78.84mm |
| Inner Diameter | 41.15mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Series | W061, FPK04, HPK04, W620 |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |
| Seal Material | Viton |