| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ATN 1 adet model bulundu | MG 23 | |
|
BONGIOANNI 1 adet model bulundu | SNT 1800 | |
|
BOTTARINI 23 adet model bulundu | DS 25 DS 30 DS 32 DS 40 GBV 10 GBV 15 GBV 20 GBV 25 GBV 30 GBV 5 GBV 75 KS 22 KS 28-35 KS 35 KS 36 KS 38 KS 44 KS 58-67 KSA 11 KSA 15 KSA 18 MSC 43 SS MSK D22 | |
|
EUROMACH 1 adet model bulundu | 1500 M | |
|
FAI 1 adet model bulundu | 320 PANDA | |
|
GROVE 3 adet model bulundu | TOUCAN 1100 A TOUCAN 1200 TOUCAN 860 | |
|
JLG 1 adet model bulundu | TOUCAN 1100 | |
|
LA PADANA 1 adet model bulundu | SM 15 | |
|
MANLIFT 2 adet model bulundu | TOUCAN 1100 TOUCAN 860 | |
|
MIXJET 1 adet model bulundu | VL 30 | |
|
NEW HOLLAND 11 adet model bulundu | TC 56 HYDRO TC52 TC54 TC56 TF42 TF44 TF46 TX30 TX32 TX34 TX36 | |
|
PNEUMOFORE 1 adet model bulundu | U 1 | |
|
SAUERBURGER 1 adet model bulundu | FXS 751 AS |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Length | 136mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 71.5mm |
| Gasket ID | 61.5mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 2 | 7micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.24bar |
| Series | TT15/30/60 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |
| Bypass Valve Setting HR | 1.6bar |