P564355
HAVALANDIRMA, HİDROLİK
622.97 ₺ + KDV
747.56 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.21 EUR |
| Ürün Fiyatı | 622.97 ₺ + KDV |
| 747.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 498.38 ₺ + KDV |
| 598.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.00122 kg |
| Hacim | 0.00057 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 36.6mm |
| Outer Diameter | 42.9mm |















