| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ATLAS COPCO 1 adet model bulundu | ST 1030 L SCOOPTRAM |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 427mm |
| Outer Diameter | 96.4mm |
| Inner Diameter | 56mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |