| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Composite |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CARRIER TRANSICOLD 300109000 |
| Length | 147mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 99mm |
| Gasket ID | 90mm |
| Efficiency 99% | 10micron |