| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 21.21 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 083.98 ₺ + KDV |
| 1 300.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 867.18 ₺ + KDV |
| 1 040.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.15649 kg |
| Hacim | 0.00058 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 110.99mm |
| Outer Diameter | 72.89mm |
| Inner Diameter | 11.91mm |
| Efficiency Beta 2 | 25micron |