| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 86.83 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 438.37 ₺ + KDV |
| 5 326.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 550.69 ₺ + KDV |
| 4 260.83 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.74843 kg |
| Hacim | 0.0029 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Length | 186.69mm |
| Outer Diameter | 93.22mm |
| Gasket OD | 71.88mm |
| Gasket ID | 62.48mm |