| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 20.44 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 044.63 ₺ + KDV |
| 1 253.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 835.70 ₺ + KDV |
| 1 002.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.58513 kg |
| Hacim | 0.002 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | VOLVO 20841523 |
| Length | 200mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 6micron |