| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 103.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 492.11 ₺ + KDV |
| 6 590.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 393.69 ₺ + KDV |
| 5 272.43 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.50122 kg |
| Hacim | 0.00406 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 188.78mm |
| Outer Diameter | 114.3mm |
| Inner Diameter | 56.39mm |
| Collapse Burst | 8.3bar |