P550963
YAĞ FİLTRESİ
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 16.34 EUR |
| Ürün Fiyatı | 835.09 ₺ + KDV |
| | 1 002.11 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 668.07 ₺ + KDV |
| | 801.68 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.46493 kg |
| Hacim | 0.00155 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Price Type | F |
| Length | 100mm |
| Outer Diameter | 94mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 63mm |
| Collapse Burst | 5.2bar |
| Efficiency 50% | 20micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.6bar |
| Anti-Drainback Valve | Yes |