P550757
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
952.79 ₺ + KDV
1 143.35 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.64 EUR |
| Ürün Fiyatı | 952.79 ₺ + KDV |
| 1 143.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 762.24 ₺ + KDV |
| 914.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.27216 kg |
| Hacim | 0.0018 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 177.8mm |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Length | 171.2mm |
| Outer Diameter | 97mm |
| Inner Diameter | 16.8mm |
| Efficiency 99% | 16micron |















