P550696
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
1 325.71 ₺ + KDV
1 590.85 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 25.94 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 325.71 ₺ + KDV |
| | 1 590.85 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 060.57 ₺ + KDV |
| | 1 272.68 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.26762 kg |
| Hacim | 0.01666 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 235mm |
| Outer Diameter | 87.9mm |
| Inner Diameter | 35.7mm |
| Collapse Burst | 5.2bar |
| Efficiency Beta 2 | 22micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.1bar |
| Efficiency Beta 20 | 43micron |
| Bypass Valve Setting HR | 1.3bar |