| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 825.54 ₺ + KDV |
| 2 190.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 460.43 ₺ + KDV |
| 1 752.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.076 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 216mm |
| Outer Diameter | 152.4mm |
| Inner Diameter | 87.4mm |
| Flow Direction | Standard |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 2 | 17micron |