| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ASIA MOTORS 1 adet model bulundu | ROCSTA 2,2 D | |
|
ISUZU 2 adet model bulundu | NPR 59 NPR61 | |
|
KIA 1 adet model bulundu | BESTA 2,2 D | |
|
KIA 4X4 2 adet model bulundu | RETONA 2,0 TD SPORTAGE 2,0 TD 4WD | |
|
MAZDA 3 adet model bulundu | 323 1,7 DIESEL,BREAK 323 1,8 DIESEL,BREAK 626 2,0 DIESEL | |
|
MAZDA VU/LT/LW 3 adet model bulundu | B 2200 2,2 DIESEL BONGO 2,2 DIESEL E 2200 2,2 D |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 80mm |
| Outer Diameter | 105mm |
| Gasket OD | 100mm |
| Gasket ID | 89mm |
| Efficiency 99% | 40micron |
| Collapse Burst | 5.2bar |