| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 60.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 103.21 ₺ + KDV |
| 3 723.85 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 482.57 ₺ + KDV |
| 2 979.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.75086 kg |
| Hacim | 0.01235 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 460.25mm |
| Price Type | FH |
| Length | 457.2mm |
| Outer Diameter | 152.4mm |
| Inner Diameter | 66mm |
| Collapse Burst | 5.2bar |
| Efficiency Beta 2 | 5micron |
| Efficiency Beta 1000 | 24micron |