| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 20.88 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 067.11 ₺ + KDV |
| 1 280.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 853.69 ₺ + KDV |
| 1 024.43 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.38555 kg |
| Hacim | 0.00237 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Price Type | F |
| Primary Application | TEREX 5574978 |
| Length | 146mm |
| Outer Diameter | 111mm |
| Inner Diameter | 37mm |
| Efficiency 99% | 40micron |