P550108
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
1 391.64 ₺ + KDV
1 669.97 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 27.23 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 391.64 ₺ + KDV |
| | 1 669.97 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 113.31 ₺ + KDV |
| | 1 335.97 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.51709 kg |
| Hacim | 0.0018 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Length | 153.4mm |
| Outer Diameter | 93.8mm |
| Gasket OD | 69.3mm |
| Gasket ID | 61.3mm |
| Collapse Burst | 4.1bar |
| Efficiency 50% | 25micron |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00Percent |